Mám instagram! Nový.

@sandra.lanczova

Po dlouhém rozmýšlení a zvažování jsem si založila dospělácký, „oficiální“ instagramový profil @sandra.lanczova. Vím, že je to trochu paradox, jelikož mám sociální sítě hrozně nerada, a to bez přehánění. Facebook mě nebaví, twitter jsem nepoužila už několik let, a na instagram dávám příspěvky tak jednou za uherský rok (mimo jiné i proto, že poslední dobou tak nějak není co…). Ale chci to zlomit – a tak jsem si dala závazek, že na něj dám každý týden minimálně jeden post. V češtině.
Ten druhý účet, @saintes, budu používat i nadále, nicméně ten zůstane velice geekovský a se stručnými popisky v angličtině (to kvůli jistému množství mých zahraničních kamarádů a followerů), což, jak vím, některým lidem vadí. Jak ty popisky, tak vlastně ten obsah jako takový. Jenže i to jsem já – kostýmy, ujeté akce, podivné obrázky. Ne každého zajímá mé drandění v hvězdnoválečných kostýmech, a protože bych to nyní pojmout jako chtěla něco… úplně jiného, rozhodla jsem se to vyřešit takhle.
Je to vlastně svým způsobem můj návrat ke kořenům – na svých starých webových stránkách jsem mívala jakýsi fotodeníček, kam jsem poctivě každý den sázela fotky. Ten jsem pak časem dělat přestala, ovšem odporný zvyk „všechno a pořád si fotit“ si držím i nadále. Už více jak 15 let.

Tak to zkusím i s tím instagramem. Třeba mě to nebude bavit ani jeden jediný měsíc. A třeba tomu bude přesně naopak.

Taky mi tam můžete napsat, jestli chcete. Tady přes formulář na webu mi chodily samé spamy, nevěděla jsem, jak si s tím poradit, tak jsem to smázla komplet :/.

PS: Jo a víte o tom, že má instagram i moje psí holčička Nera? 🙂

PPS: Jo a víte o tom, že moje mamka, spisovatelka Lenka Lanczová, nemá a nikdy neměla sociální sítě? Ani na fb, ani na insta, ani třeba na twitteru, co já vím. Pokud někde takový nějaký je, je fejkový.