Mé obrázky

Občas přijde inspirace, já vezmu pastelky a copicy do ruky – a pak se dějí věci.

  • Fanarty
    V této galerii najdete obrázky, které jsem sice kreslila já, ale postavy, které se na nich vyskytují, mi „nepatří“, a přesto mám chuť je ve svých ujetých čmáranicích zneužít (…někdy doslova 😀 ). Zde najdete fanarty z knih Harryho Pottera, mé největší životní posedlosti Star Wars, a hlavně, množství nejrůznějších fanartů od Sherlocka Holmese až po Želvy ninja.
  • Originální a zcela původní obrázky
    Poněkud rozmanitější galerie – najdete zde nějaké mé agresivnější obrázky, na nichž se to hemží (nejen) zabitými Pokémony a mými oblíbenými upíry, něco málo ze školních prácí z dávných, pradávných dob studia na SUŠG, galerie týkající se yaoi a yuri… a potom zde najdete i ty obrázky, které jsou zkrátka… všelijaké a hrozně random :).
  • Obrázky k mé rádoby literární tvorbě (slovo „ilustrace“ se mi zdá moc silné 😀 )
    Do téhle galerie jsem zařadila všechny obrázky, které se nějak týkají toho, co píšu – tedy k povídkám a knihám. Zjistila jsem, že pokaždé, když přemýšlím nad tím, že něco sepíšu, musím si k tomu kreslit „poznámky“, své hrdiny si představit, navázat k nim vztah, trápit je. Takže tu najdete skici k online povídkám Anin cestopis a Bezejmenný, k chystané fantasy povídce Hrdina čistě dočasně, a dokonce i pár obrázků k mé knize Z deníčku neobyčejné patnáctky, respektive k jejímu pokračování, které právě už několik let (ne)píšu. A samozřejmě také ty nezařaditelné – kde jsou hlavně obrázky k tomu, co psát teprve hodlám.