Fanarty

Tyhle obrázky jsem sice kreslila já, ale postavy, které se na nich vyskytují, a světy, ve kterých se pohybují, mi „nepatří“, a přesto mám chuť je ve svých ujetých čmáranicích zneužít (…někdy doslova 😀 ).

 – fanarty ze Star Wars vesmíru
Obrázky točící se kolem mé velké vášně a posedlosti, tedy filmů, seriálů a knih Hvězdných válek. Nejstarší obrázek, co se tam vyskytuje, bude cca 20 let starý, ten „nejnovější“ je z prosince 2023.

fanarty ze světa Harryho Pottera
Obrázky týkající se bradavického fenoménu z pera J. K. Rowlingové. Nikdy jsem tomuto fandomu příliš neholdovala, ale kreslit obrázky s touto tématikou mne v poslední době docela baví. A nejvíc mne baví párovat každého s každým ;). Upozornění – jde většinou o lechtivé obrázky…

všechny ostatní fanarty
Obrázky, které se nehodí nikam jinam a přetékají mi ze šuplíků – vedle sebe tu mám Teenage Mutant Ninja Turtles, Sherlocka Holmese s Johnem Watsonem, Inuyashu i Doriana Graye. Předem však varuji, některé jsou… no, řekněme poněkud lechtivější. Ale vše je podáno decentně, jemně, infantilně. Já bych nic hanbatého nakreslit ani nedokázala :).