Co je nového? Nový je web!

Přesně tak, nejnovější novinkou jsou konečně fungující stránky! :)

Nemožné se stalo realitou a po zhruba půl roce (anebo to bylo ještě déle?) jsem se dokopala ke zveřejnitelné podobě svého nového webíku. Leccos sice ještě musím doplnit a doladit, zcela například chybí jak galerie mých obrázků, tak foto-deníčky, ale není to náhoda - hodlám totiž od prvního ledna začít s čistým štítem, alespoň tedy co se foto-deníčků týče. Pravda, fotky si denodenně sama pro sebe schraňuji i tak, s tím jsem nikdy nepřestala (je to vlastně už taková moje malá úchylka..., přece jenom se tu a tam hodí vědět, co jsem kde a s kým v daný den dělala, jelikož já si to se svou sklerózou prostě nepamatuji), ale na webík to všechno veřejně začnu opět sázet až zase výhledově. Možná.

Kromě obrázků ještě bojuji s nefunkčními komentáři, bohužel však registrace na mé stránky je v současné době mimo provoz, nějak si nedokáži poradit s množstvím spamů, nicméně... já na to přijdu. Vždycky jsem na to nakonec přišla. Člověku ostatně ani nic jiného nezbývá :D.

Staré stránky mi budou chybět. Byly fajn. Byly jednoduché. A bylo tam přesně to, co jsem potřebovala. Bohužel však v novém Drupalu se mi je rozchodit nepodařilo a tak jsem byla nucena najít tuhle alternativu. A opět vsázím na minimalismus :)). Nemůžu si však pomoct, nějaké barevné přechody, hýbací a měnící se nadpisy... to není nic pro mě. Mně stačí dva sloupce, záhlaví s obrázkem... a fungující odkazy.
Ach jo.

Ale nevzdávám to.

cheeky, Vaše San

Listopad 2015