Mé obrázky

Občas přijde inspirace, já vezmu pastelky a copicy do ruky - a pak se dějí věci.

Fanarty
V této galerii najdete obrázky, které jsem sice kreslila já, ale postavy, které se na nich vyskytují, mi "nepatří", a přesto mám chuť je ve svých ujetých čmáranicích zneužít (...někdy doslova :D ). Zde najdete fanarty z knih Harryho Pottera, mé největší životní posedlosti Star Wars, a hlavně, množství nejrůznějších fanartů od Sherlocka Holmese až po Želvy ninja :).

Originální a zcela původní obrázky
Poněkud rozmanitější galerie - najdete zde nějaké mé agresivnější obrázky, na nichž se to hemží (nejen) zabitými Pokémony a mými oblíbenými upíry, něco málo ze školních prácí z dávných, pradávných dob studia na SUŠG, galerie týkající se yaoi a yuri... a potom zde najdete i ty obrázky, které jsou zkrátka... všelijaké a hrozně random :).

Obrázky k mé rádoby literární tvorbě (slovo "ilustrace" se mi zdá moc silné :D )
Do téhle galerie jsem zařadila všechny obrázky, které se nějak týkají toho, co píšu - tedy k povídkám a knihám. Zjistila jsem, že pokaždé, když přemýšlím nad tím, že něco sepíšu, musím si k tomu kreslit "poznámky", své hrdiny si představit, navázat k nim vztah, trápit je. Takže tu najdete skici k online povídkám Anin cestopis a Bezejmenný, k chystané fantasy povídce Hrdina čistě dočasně, a dokonce i pár obrázků k mé knize Z deníčku neobyčejné patnáctky, respektive k jejímu pokračování, které právě už několik let (ne)píšu. A samozřejmě také ty nezařaditelné - kde jsou hlavně obrázky k tomu, co psát teprve hodlám.