Blogy

...a zase je zle.

   Je to až málem srandovní, vždycky, když se mám v plánu znovu věnovat stránkám, něco se ošklivě po... pokazí a já můžu začínat znovu, prakticky od píky. Začíná se z toho stávat podivná tradice. Nevím, zda na to mám stále nervy, nicméně... byla by škoda nechat web ladem jenom proto, že si s ním nevím rady. Zatraceně.
   Dejte mi chvilku, než se s tím popasuju nebo naleznu alternativní řešení zahrnující jiný redakční systém, obětování neviňátka a obcování na oltáři v nejbližším kostele.

Krásné vánoční svátky vám všem, přátelé!

 

   Přátelé, kamarádi, náhodní návštěvníci mých stránek, prostě všichni, kteří teď tohle čtete, já a má úžasná vánoční smečka ve složení zrzounek Ferda, příšerka Neruška a černoušek Fido, vám všem přejeme krásné, nejkrásnější Vánoce strávené v kruhu lidí, které milujete, a kéž se vám splní všechna, i ta nejtajnější přáníčka :).
   A pamatujte, Vánoce nejsou jenom jeden den a nejsou jenom o dárečcích, pohádkách a cukroví. Hlavně jsou takové, jaké si je uděláte - tak ať stojí za to!

Nemožné se stalo možným!

   Sama se tomu zdráhám uvěřit, ale ano - povedlo se mi po dlouhém a namáhavém boji konečně zprovoznit galerie obrázků. Prošla jsem přitom své nahromaděné čmáranice ve všech složkách, co mám, a přišlo mi víceméně úsměvné, že si nechávám všechny své skici, i ty staré patnáct (a více) let, přestože jejich kvalita je dnes už notně... nedostačující. Je sice legrační sledovat, jak moc se za ta léta proměnil můj styl, od velmi hrubých rádoby manga panenek po ty moje jakože komiksové pózující modelky a roztomilé buclaté chibíky, co zaplňují mé skicáky teď, ovšem veřejně se s tím prezentovat opravdu nedá. Z tohoto důvodu jsem se také rozhodla v budoucnu zrušit své účty na DeviantArtu a nahradit ho jediným, s novými kresbičkami. A také překreslit některé starší kousky - i přes zoufalé provedení, u mnohých se mi stále líbí myšlenka nebo vtip v nich obsažený :).

Co je nového? Nový je web!

Přesně tak, nejnovější novinkou jsou konečně fungující stránky! :)

Nemožné se stalo realitou a po zhruba půl roce (anebo to bylo ještě déle?) jsem se dokopala ke zveřejnitelné podobě svého nového webíku. Leccos sice ještě musím doplnit a doladit, zcela například chybí jak galerie mých obrázků, tak foto-deníčky, ale není to náhoda - hodlám totiž od prvního ledna začít s čistým štítem, alespoň tedy co se foto-deníčků týče. Pravda, fotky si denodenně sama pro sebe schraňuji i tak, s tím jsem nikdy nepřestala (je to vlastně už taková moje malá úchylka..., přece jenom se tu a tam hodí vědět, co jsem kde a s kým v daný den dělala, jelikož já si to se svou sklerózou prostě nepamatuji), ale na webík to všechno veřejně začnu opět sázet až zase výhledově. Možná.

Přihlásit se k odběru RSS - blogy