Mé povídky

Abych to vysvětlila – protože píšu ráda a vlastně skoro pořád, tedy když nehraji The Sims nebo si nekreslím, zaměřím se čas od času i na “menší formát” a stvořím povídku. Svůj Star Wars opus sem dám také, a to i přesto, že SW vám asi nic moc neříká, každopádně nad jeho imbecilitou varuji předem! Také tu mám pár povídek, které jsem ještě nikde nezveřejnila.
Měla jsem jich tu původně mnohem víc, například povídky, které jsem kdysi dávno publikovala v časopise TopDívky, nicméně těmi se už skutečně nechlubím…

Také zde naleznete pokračování mé knihy Kdysi dávno, tedy Anin cestopis – a také další “online povídku” Bezejmenného, další díl Anina cestopisu :)).

Mám jich pak v zásobě ještě mnoho a mnoho, ale z většiny mám třeba jen půlku nebo začátek… A vůbec se mi nechce je dokončovat. Jsem hrozná, já vím. Ale třeba… někdy…

. . .

Rozepsáno (pro snazší orientaci, abecedně):

 • Anin cestopis – pokračování Kdysi dávno
  Anin cestopis volně navazuje na mou knihu Kdysi dávno.
  Hlavní hrdinkou je zde dívka Anna, která se jednoho dne ocitne v Zemi beze jména a jednak nechápe, proč jí všichni usilují o život, a dále proč ji ti, kteří ji pro změnu ublížit nechtějí, nazývají lien a očekávají od ní, že jim z nějakého důvodu pomůže zbavit se nové Vládkyně, překrásné Tiwanaineiry, milenky démona Thaara. Při jejím putování jí dělá společnost tajemný mág Ephemer a později také slepý princ Jin, a Anna postupně zjišťuje, že její pobyt v Zemi není tak náhodný a bezdůvodný, jak si původně myslela.
 • Bezejmenný – pokračování Anina cestopisu
  Pokračování Anina cestopisu se odehrává tři roky poté, co se Anně podařilo zbavit Tiwanaineiru vlády nad Zemí – a kupodivu se sama rozhodla si ji přivlastnit. Jin, který s Aniným chováním nesouhlasí, dostane do Země Anina mladšího bratra Richarda s tím, že on by snad dokázal svou sestru zastavit. Richardovými společníky se na cestě za novou Vládkyní stanou dva Lovci, Awai a Kuro, a půvabná Ochránkyně Tinetophe. Jenže ani Anna se nehodlá vzdát bez boje – a naši hrdinové tak musí čelit nejednomu nebezpečenství, od démonů až k hrozivým Nemrtvým pod velením morbidního Sběratele.

 • Pohádka nepohádka
  Nijak nezařaditelná, leč zatraceně morbidní,  brutální a vulgární krátká povídka na velice volně převzaté pohádkové téma. 
 • San Wars
  Jelikož jsem velkým fanouškem Hvězdných válek, není nic divného na tom, že jsem za svých nejfanatičtějších letech stvořila několik fanfikcí na toto téma a nyní se jimi bavím spíše s nostalgií. Vznikaly zhruba před osmnácti lety, takže ke mně buďte shovívaví :). Jediným zveřejnitelným kusem je dnes sáhodlouhá akční trilogie San Wars, do jejíž hlavní role jsem ve stylu Mary Sue sice neobsadila přímo sebe, ale “pouze” psychopatickou hrdinku se jménem San d’Ark. Všechny tři díly se točí kolem datadisku, o který usilují nejen hlavní kladné postavy v čele s Mistrem Obi-Wanem Kenobim a jeho učedníkem Anakinem Skywalkerem, ale také ústřední záporáci, tedy temný Sith Kane, velící agresivní Kolonii, která se snaží ovládnout galaxii, a posléze i tajemný padlý Jedi Kieth, jehož minulost se až nepříjemně týká samotného Obi-Wana.