Mezi námi děvčaty – polibek

“Je normální, že dyž se trošku naliju, hned mám chuť se s někym mazlit a líbat…?” zabrumlá Sára a přitulí se ke mně. Se smíchem jí vysvětlím, že tady jsem jenom já. Sára na mne zvědavě pohlédne, pak se rozchichotá: “To je vlastně pravda… To nejde…” Znovu na mne se zaujetím zaostří: “Ostatně, bys na to stejně neměla!”
Ušklíbnu se. “Sáro, heh, ty o mně nic nevíš…”
“Todle teda jo!” vyhrkne a napřímí se. “Jak tě tak znám… tak tipuju… že bys na to neměla!” Nenápadně se rozhlédnu. Leona právě odnáší čerstvě načepovaná piva, a nejblíž k nám sedí jen jeden nechutně ožralý dědula s rudým nosem, který ovšem vyspává na stole. Hmm, proto nerada chodím sem nahoru, proto se mi více líbí dole – je to tam takové soukromější. A bez štamgastů. “Neměla bys na to, že jo?” doráží pořád rozjařená Sára.
“Myslíš?” nadzvednu obočí a skloním se k ní, tak, abych jí prstem nadzvedla bradu a zlehka jí vtiskla pusu na rty. Na kousíček se oddálím. Její ústa chutnají po jahodovém lesku a jsou měkká a horká… a úžasná. Zblízka si pohlédneme do očí. Sára zamumlá, že takhle to nemyslela, že tohle neplatí. “Já vím, jak jsi to myslela…” vyvedu ji z omylu a políbím ji pořádně. Zvýším tlak na její rty, donutím ji je otevřít, a dychtivě vniknu svým jazykem do její pusy. Sára se přizpůsobí, i když zprvu bych řekla, že tím byla dost zaskočená (asi doopravdy nečekala, že to udělám…), a její jazyk si s tím mým začne rozverně hrát. Je to ten nejúchvatnější polibek v mém životě. Nikdo mne ještě takhle nepolíbil. Při žádném polibku jsem ještě necítila takové vzrušení! Jelikož se mi zdá, že začíná přebírat kontrolu ona, trošku víc se do toho vložím, donutím ji zaklonit hlavu, má ruka sjede na její –
“Do háje, Darjo, co to sakra děláš?!”
Ten výkřik mne okamžitě vrátí zpět na zem. Přestanu se okamžitě olizovat se Sárou a s obavami se ohlédnu. Vlastně ani nemusím, vím moc dobře, čí hlas zněl tak strašně zděšeně a znechuceně zároveň. Olíznu si rty (chutnají po Sářině lesku…): “Já ti to vysvětlím, Mates…”
“Jak mi chceš tohle zatraceně vysvětlovat?!” nechápe můj přítel.